“ EVO NAKLİYAT , müşterilerine yenilikçi, kaliteli ve verimliliklerini arttıran hizmetler sunmayı misyon edinmiştir.

Bize Ulaşın

0212 532 00 24

Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt: 08:30-18:30

Bize Yazın

info@evonakliyat.com

Parsiyel Taşımacılık

Konularında bilgi ve tecrübe sahibi personelimiz ile çalıştığımız ülkelerdeki geniş acentalık ağımız ile parsiyel ürünlerinizi taşıyoruz.

Konularında bilgi ve tecrübe sahibi personelimiz dünya çapındaki güçlü acentalık ağının desteği ile uluslararası taşımacılık alternatiflerini sunmaktadır.
Geniş acente ağı, yurt dışında out source olarak kullandığı anlaşmalı antrepolar sayesinde, tüm ithalat ve ihracatlarınızda Slovenya, Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan, Kosova, Arnavutluk, Makedonya bölgelerine, Evo Nakliyat düzenli olarak haftalık parsiyel door to door servisi ile yanınızdadır.
Uluslararası taşımacılık işleriniz uzman ekibimiz tarafından ithalatçı ve ihracatçılarımızın lojistik ihtiyaçlarına göre özel taşıma sistemleri oluşturulmaktadır.

Evo nakliyat olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihracatta Türkiye’nin her yerinden gerek kendi araçlarımız ile gerek acentalarımızdan tedarik ettiğimiz araçlar ile çalıştığımız bütün ülkelere haftanın her günü komple araç hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetler yine müşterilerimizin taleplerine göre belirlenen araç tipleri ile organize edilmektedir.

İthalatta da müşterilerimizin taleplerine göre çalıştığımız bütün ülkelerden Türkiye’nin bütün şehirlerine haftanın her günü komple araç organizasyonları yapmaktayız.

Sahip olduğumuz uzman kadro ile %100 müşteri memnuniyeti, zamanında ve sorunsuz teslimat prensiplerimiz doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

placeholder


Hemen E-Ticaret'e Başla